CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

TrendMicro - Systemy antywirusowe, DLP, content security

OfficeScan

Wersja 7.0 chroni przed wirusami i robakami sieciowymi, a dodatkowo wyposażona jest w system wykrywania, blokowania i usuwania oprogramowania szpiegowskiego. Zapewnia kompleksową ochronę wszystkich narażonych na ataki punktów sieci - od pojedynczych stacji roboczych do serwerów sieciowych. Produkt dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Wszystkie funkcje programu OfficeScan 7.0 zarządzane są z poziomu konsoli administratora, który może modyfikować ustawienia zabezpieczeń w zależności od indywidualnych wymagań sieci, a nawet poszczególnych użytkowników. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi produktami firmy Trend Micro, może być też wzbogacone o system usuwania uszkodzeń powstałych w wyniku infekcji wirusami (Damage Cleanup Services).

OfficeScan 7.0 jest zintegrowany z systemem NAC firmy Cisco, który umożliwia zablokowanie dostępu do sieci tym komputerom, które nie są odpowiednio zabezpieczone przed wirusami. Jest również kompatybilny zarówno z 32- jak i 64-bitowymi serwerami Windows.

Dzięki funkcji automatycznej aktualizacji program jest zawsze wyposażony w najnowsze wzorce wirusów oraz silnik skanujący. Co istotne, firma Trend Micro zdecydowała się nieodpłatnie udostępnić najnowszą wersję wszystkim obecnym użytkownikom oprogramowania OfficeScan.