CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

TrendMicro - Systemy antywirusowe, DLP, content security

Trend Micro dla stacji roboczych

OfficeScan Corporate Edition

Trend Micro OfficeScan Corporate Edition jest rozwiązaniem bezpieczeństwa dla stacji desktop oraz serwera, na którym jest zainstalowany serwer OSCE. Już w niedalekiej przyszłości ochroną OSCE objęte będą pozostałe serwery w sieci. Konsola zarządzania dostępna z poziomu przeglądarki pozwala zarządzać bezpieczeństwem komputerów desktop i klientów mobilnych oraz koordynuje automatyczne wdrażanie polityki bezpieczeństwa oraz aktualizowanie oprogramowania.

Damage Cleanup Service

TrendMicro Damage Cleanup Services usuwa spyware i inne szkodliwe oprogramowanie z serwerów i stacji roboczych jak również usuwa pozostałości po wirusach, jak np wpisy w rejestrach wyręczając administratorów, minimalizując czas przywracania systemu do sprawności oraz całkowite koszty poniesione wskutek epidemii. DCS usuwa różnorodne zagrożenia takie jak wirusy, robaki, spyware, trojany oraz pozostałości po wirusach. Automatyczne oczyszczanie klienta jest rozpoczynane, gdy oprogramowanie spyware z zainfekowanej maszyny “zadzwoni do domu”.

Damage Cleanup Service, kluczowy składnik Enterprise Protection Strategy jest wspierany przez dwa produkty TrendMicro:

  • Trend Micro Control Manager umożliwia oczyszczanie klienta ze spyware i innego szkodliwego oprogramowania bez żadnych agentów niezależnie od tego czy oprogramowanie antywirusowe jest zainstalowane na tym kliencie.
  • Wykorzystujący agenta klient OfficeScan pozwala na automatyczne oczyszczanie wg zaplanowanego harmonogramu. Szczeółowe raporty pozwalają administratorom szacować uszkodzenia oraz wskazują zainfekowane maszyny które należy poddać gruntownemu oczyszczaniu.

Wykrywanie i blokowanie spyware w czasie rzeczywistym jest zawarte we wszystkich edycjach OfficeScan 7.0 bez dodatkowych opłat. Zakupienie Damage Cleanup Service całkowicie zautomatyzuje czynności usuwania wirusów, trojanów oraz spyware. Zakupiona licencja na DCS v3.x doda funkcjonalność usuwania spyware do IWSS 2.5 (czerwiec 2005). Istniejące kody aktywacyjne do DCS 1.x będą działały z DCS 3.x tak długo, jak dla tej licencji ważny będzie maintenance. DCS 3.x nie można pobrać samodzielnie. Użyj OfficeScan 7.0 oraz wprowadź kod aktywacyjny dla DCS, gdy zostaniesz o to poproszony.