CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Uslugi - bezpieczenstwo / audyty / tworzenie aplikacji

Usługi - Systemy bezpieczeństwa i sieci

Backup

Krótko: Tworzenie kopi zapasowych jest niezbędnym elementem polityki bezpieczeństwa danych w każdej organizacji. Jednakże ten aspekt bezpieczeństwa IT często pozostaje zaniedbany z przyczyn: ekonomicznych, technicznych (niedostateczna znajomość technologii i nowych rozwiazań), organizacyjnych (np. w przypadku rozwoju środowiska - nowe serwery i aplikacje nie są obejmowane backupem), itp. Dlatego też oferujemy proste i skuteczne rozwiazanie, które pozwala na szybkie rozwiązanie problemu backupów.
 
Opis rozwiązania:

W naszej ofercie znajdują się niedrogie rozwiązania dla backupu systemów Windows i Linux. Oferowane przez nas oprogramowanie pozwala na tworzenie kopii zapasowych: plików, dysków logicznych, udziałów sieciowych jak i całych fizycznych partycji. Oprogramowanie obsługuje backup na dołączone dyski zewnętrzne, systemy storage oraz systemy typu NAS (Network Attached Storage) - czyli autonomiczne sieciowe serwery dyskowe.

  • Kopie zapasowe obrazów
  • Kopie zapasowe plików
  • Przywracanie od podstaw
  • Tworzenie kopii zapasowych na dysku/w udziale sieciowym
  • Tworzenie kopii zapasowych na taśmie i w bibliotekach taśm
  • Tworzenie kopii zapasowych w magazynie Acronis Online Storage
  • Zarządzanie zdalne i scentralizowane
  • Katalog i wyszukiwarka kopii zapasowych
  • Przywracanie na inny sprzęt lub maszynę wirtualną
  • Deduplikację danych

Oferowane przez nas oprogramowanie współpracuje z praktycznie wszystkimi sprzętowymi systemami backupu. W zależności od wielkości składowanych danych i wymaganej przepustowości oferujemy systemy sprzętowe firm: D-link, Infortrend, Netgear, Synology i innych.

Wbrew obiegowym opiniom systemy backupowe nie muszą być drogie. Przykładowy koszt dla jednego stanowiska może zamknąć się w granicach 200,- - 250,0 zł netto za oprogramowanie, zaś niedrogie sprzętowe systemy typu NAS można kupić w cenach od 1.200,- zł netto.


 
Referencje: Nasze referencje w zakresie wdrożenia systemów bezpieczeństwa obejmują kilkadziesiąt firm i organizacji, zarówno komercyjnych jak i rządowych i samorządowych, reprezentujących praktycznie wszystkie branże gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem większych firm,w których ochrona danych nabiera specjalnego znaczenia, tj. firm z sektora bankowości i finansów, telekomunikacji oraz administracji państwowej.
 
Producenci: Oprogramowanie: Acronis; sprzet: D-Link, Infortrend, Netgear, Synology i inni producenci.
 
Proszę o więcej informacji: E-mail: sales@cc.com.pl