Witamy w CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Systemy sieciowe LAN, WAN i Wi-Fi. Bezpieczeństwo aplikacji i danych. Autoryzacja 2FA. Zabezpieczenia aplikacji i systemow danych w chmurze. Tworzenie oprogramowanie na zamówienie.
16.06.2024

O Acronis

Firma Acronis jest światowym dostawcą oprogramowania do zarządzania składowaniem danych, w swojej ofercie posiada łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania dla użytkowników indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych korporacji. Opracowane przez Acronis technologie tworzenia obrazów dysku i przywracania systemu od podstaw umożliwiają tworzenie kopii zapasowych, przywracanie, wdrażanie i migrowanie systemów między środowiskami fizycznymi i wirtualnymi, gwarantując ciągłość działalności, ochronę danych i odzyskiwanie systemów po awarii. Technologie firmy Acronis są stale wyróżniane za łatwość obsługi oraz nowatorstwo rozwiązań w zakresie zarządzania przechowywaniem danych i ich odzyskiwania po awarii. Jako międzynarodowa firma z działami rozwoju, marketingu, sprzedaży i pomocy technicznej rozsianymi po całym świecie, Acronis ma ponad 140 000 klientów i ponad trzy miliony instalacji.

large logo

Acronis jest firmą międzynarodową, posiadającą biura w wielu krajach, takich jak: Stany Zjednoczone, Singapur, Hongkong, Malezja, Chiny, Tajwan, Korea, Japonia, Australia, Belgia, Włochy, Niemcy, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania, Rosja, Szwecja, Szwajcaria a także biura afiliowane w innych krajach.

Usługi

Jako firma zorientowana projektowo świadczymy kompleksowe usługi wsparcia technicznego dla wszystkich oferowanych przez nas produktów i rozwiązań. Także dla rozwiązań firmy Acronis świadczymy usługi: projektowe, wdrożeniowe oraz wsparcia technicznego.

 

Kontakt handlowy

Telefon: (+48) 226466873; (+48) 2260603780

e-mail: sales  @ cc com pl