CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

TrendMicro - Systemy antywirusowe, DLP, content security

Brama Internetowa

InterScan Messaging Security Suite (IMSS)

Zapewnia ochronę przed wirusami wykorzystującymi pocztę elektroniczną do rozprzestrzeniania się. To wszechstronna platforma bezpieczeństwa przeznaczona dla bramy komunikacyjnej (Messaging Gateway). InterScan Messaging Security Suite jest bardzo wydajnym rozwiązaniem zapewniającym ochronę antywirusową dla takiej bramy opartą na procedurach strategii bezpieczeństwa w firmie oraz dającym pełną ochronę zawartości treści przesyłanych w sieciach przedsiębiorstwa. InterScan chroni system pocztowy przedsiębiorstwa przed wirusami poprzez skanowanie w czasie rzeczywistym ruchu SMTP i POP3 oraz zapobiega przesyłaniu spamu i zawartości niezwiązanych z biznesem firmy.

InterScan Web Security Suite (IWSS)

To wysoko wydajne, skalowalne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo ruchu HTTP oraz FTP na poziomie bramy do Internetu. Oprócz ochrony przed Spyware oraz Phishing, IWSS umożliwia administratorowi zarządzanie dostępem do zasobów www, co znacznie ogranicza niewłaściwe wykorzystanie tych zasobów przez użytkowników sieci.

InterScan VirusWall Enterprise Edition (ISVW_EE)

Zestaw (bundle) składający się z IMSS oraz IWSS-AV to wydajna ochrona bramy do Internetu przed wszystkimi zagrożeniami związanymi z wykorzystaniem ruchu SMTP, HTTP oraz FTP. Dzięki umieszczeniu zabezpieczenia na poziomie bramy zagrożenia są eliminowane jeszcze zanim przedostaną się do wnętrza sieci.

ISVW_EE = IMSS + IWSS-AV