Witamy w CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Systemy sieciowe LAN, WAN i Wi-Fi. Bezpieczeństwo aplikacji i danych. Autoryzacja 2FA. Zabezpieczenia aplikacji i systemow danych w chmurze. Tworzenie oprogramowanie na zamówienie.
24.07.2024

Trend Micro - kompleksowa ochrona antywirusowa

Trend Micro to dostawca wszechstronnych rozwiązań antywirusowych oraz globalny lider w zapewnianiu bezpieczeństwa w Internecie.

Dostarczane produkty i usługi tworzą wysokowydajny zestaw do ochrony Przedsiębiorstwa przed awariami spowodowanymi atakami wirusów. Produkty te pozwalają na prowadzenie skutecznej obrony antywirusowej zarówno w małej firmie jak i w wielkim przedsiębiorstwie, w dużej sieci komputerowej jak i w komputerze domowym.

Trend Micro specjalizuje się w efektywnych programach antywirusowych oraz w usługach zarządzania bezpieczeństwem treści przesyłanych w Internecie i w sieciach firmowych.

Usługi i produkty Trend Micro są tak zaprojektowane aby objąć ochroną wszystkie ważne obszary w przedsiębiorstwach, takie jak:

Komputery stacjonarne i przenośne - Ochrona antywirusowa dla użytkownika komputerów w Przedsiębiorstwie jak i dla użytkownika komputera domowego.

Zarządzanie - Centralne zarządzanie strategią antywirusową w Przedsiębiorstwie.

Poczta email i Praca grupowa - Ochrona antywirusowa dla Lotus Notes, Microsoft Exchange i Hewlett-Packard OpenMail.

Internet Gateway - Blokuje wirusy w bramach internetowych SMTP, HTTP i FTP.

Serwery plików i pamięci masowe - Ochrona antywirusowa dla wielu serwerów i domen.