CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Systemy bezpieczeństwa sieciowego

Clearswift Secure Web i Email gateway nagrodzony przez SC Magazine

Clearswift logo    SC logo
 

W corocznym konkursie pisma Secure Computing - SC Magazine Awards Europe 2010 rozwiązania filtracji treści firmy Clearswift Secure Web / Email gateway uzyskały pierwszą nagrodę w kategorii "content security". Więcej informacji o nagrodzie.

O Clearswift

Clearswift jest wiodącym światowym producentem oprogramowania Content Security i pierwszą firmą, która już na początku lat 90-tych oferowała tego typu oprogramowanie (działając pod nazwą "Content Technologies", a nastepnie jako oddział firmy "Baltimore"). Clearswift od ponad 20 lat skupia się wyłącznie na rozwiązaniach Content Security i DLP oferując produkty realizujące wszechstronną ochronę poczty elektronicznej - zarówno wchodzącej, wychodzącej jak i wewnętrznej (przekazywanej przez serwery takie jak Microsoft Exchange i IBM Domino). Z produktów Clearswift korzysta obecnie ponad 17 000 firm i organizacji posiadających łącznie ponad 25 mln. licencji użytkowników. Specjalizowane produkty Clearswift używane są środowiskach o podwyższonych bezpieczeństwie (NATO, struktury wojskowe). Clearswift posiada centralę w Wielkiej Brytanii, biura i oddziały w: Australii, Hiszpanii, Japonii, Niemczech i USA.

CC partnerem Clearswift

CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o. oferuje rozwiązania Clerswift od 2001 roku, od nawiązania współpracy z producentem wdrożyliśmy oprogramowanie w kilkudziesięciu firmach i instytucjach, łączna liczba wdrożonych przez nas licencji w: instytucjach finansowych, firmach ISP/Telco oraz instytucjach administracji państwowej i samorządowej wynosi ponad 20 tysięcy. W zakresie produktów Clearswift oferujemy usługi wdrożeniowe, konsultingowe (np. wdrożenie polityki bezpieczeństwa) oraz szkoleniowe. Obecnie CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o. posiada status:

Więcej informacji o Clearswift