Witamy w CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Systemy sieciowe LAN, WAN i Wi-Fi. Bezpieczeństwo aplikacji i danych. Autoryzacja 2FA. Zabezpieczenia aplikacji i systemow danych w chmurze. Tworzenie oprogramowanie na zamówienie.
24.02.2020

 

Palo Alto Networks

Palo Alto Networks to producent nowej generacji systemów firewall. Polityka bezpieczeństwa realizowana przez systemy Palo Alto Networks opiera się na detekcji i kontroli ruchu sieciowego w oparciu o aplikacje (a nie porty sieciowe). Dzięki opatentowanej przez Palo Alto Networks technologii App-ID(tm) system bezbłędnie identyfikuje aplikacje sieciowe niezależnie od używanych portów, protokołów, taktyki transmisji czy nawet szyfrowania SSL. Przykładowo: systemy PAN pozwalają na budowę reguł dla ruchu sieciowego generowanego przez takie aplikacjie jak: Skype, BitTorrent, FB messenger; a także kilkadziesiąt innych protokołów i aplikacji Web 2.0.

Systemy Palo Alto analizują też zawartość przesyłanych danych w celu zatrzymania szerokiego spektrum zagrożeń związanych z wyciekiem informacji. Jednocześnie analiza ruchu sieciowego w warstwie aplikacji nie pociąga za sobą degradacji wydajności - systemy PAN osiągają szybkości transmisji danych do 72Gbps dla applaince-ów monolitycznych (seria 5200) oraz ponad 100 Gbps dla modułowego systemu PA-7000.

Palo Alto Networks rozpoczeła działalność w 2005 r. Wsród fundatorów firmy są między innymi: Nir Zuk i Shlomo Kramer - założyciele firm Check Point i Imperva. Palo Alto Networks notowana jest na giełdzie NYSE od 2012 r. - symbol PANW. PRzychody firmy w 2016 osiągnęły 1.4 mld USD. Palo Alto Networks od 2011 nieprzerwanie notowana jest w rankingu Gartnera firewall-i nowyej generacji jako "lider".


wszystkie appliance-y PaloAlto
Palo Alto Networks - wszystkie modele appliance-ów

Systemy firewall NG

Więcej informacji

Palo Alto Networks oferuje systemy firewall nowej Generacji (Firewall NG). Inni nasi partnerzy oferujący rozwiązania o podobnej funkcjonalności to:

 

 

Kontakt handlowy

Telefon: (+48) 226466873; (+48) 2260603780

e-mail: sales  @ cc com pl