Witamy w CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Systemy sieciowe LAN, WAN i Wi-Fi. Bezpieczeństwo aplikacji i danych. Autoryzacja 2FA. Zabezpieczenia aplikacji i systemow danych w chmurze. Tworzenie oprogramowanie na zamówienie.
24.07.2024

 

Ruckus Wireless

Ruckus Networks to amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w systemach bezprzewodowych WLAN. Ruckus jest obecnie niezależnie funkcjonującą jednostką biznesową firmy Commscope notowanej na giełdzie NASDAQ, która jest globalnym dostawcą rozwiązań telekomunikacyjnych i sieciowych.

Oferta Ruckus obejmuje: wewnętrzne i zewnętrzne punkty dostępowe Wi-Fi ZoneFlex, kontrolery: SmartZone i virtual SmartZone oraz system chmurowego zarządzania i analityki sieci Ruckus ONE, a także przełączniki Ethernet rodziny ICX.

Czynnikiem wyróżniającym rozwiązania Ruckus jest szereg opracowanych przez tę firmę technologii takich jak np.: BeamFlex, SmartCast, ChannelFly i szeregu innych, które znacząco usprawiają wydajność transmisji Wi-Fi. BeamFlex to system transmisji WLAN wykorzystujący w jednym AP kilka-kilkunaście anten samokierujących się na odbiorcę/nadawcę, pozwalający na automatyczne omijanie przeszkód i unikanie interferencji sygnałów radiowych.

product banner

Systemy Ruckus wykorzystujące punkty dostępowe z technologią BeamFlex są szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy sieci WLAN świadczą usługi aplikacjom multimedialnym - każde opóźnienie czy konieczność powtórnej transmisji sygnału odbijają się na jakości głosu lub przekazu wideo, zaś BeamFlex powoduje, iż sieć WLAN pracuje efektywnie. Rozwiązania Ruckus zapewniają też lepszą jakość sygnału przy mniejszej liczbie AP, pozwalają na optymalizację sieci bezprzewodowej co prowadzi do znacznego obniżenia kosztów instalacji w stosunku do rozwiązań konkurencyjnych.

SSP banner

CC i Ruckus Networks

Ruckus jest jednym z kluczowych partnerów firmy CC Otwarte Systemy Komputerowe z historią współpracy sięgającą roku 2012. Obecnie posiadamy najwyższy status partnerski: Elite Partner oraz trzy specjalizacje: Support Specialist, IoT Specialist i Managed Service Provider (MSP).

Ruckus Support Specialist

Z ogromną przyjemnością informujemy, że CC Otwarte Systemy Komputerowe uzyskała w kwietniu 2021 status "Commscope Service Specialist". Oznacza to, że producent potwierdza nasze kompetencje i jednocześnie autoryzuje nas do świadczenia usług wsparcia dla produktów Wi-Fi marki Ruckus oraz przełączników serii ICX. Usługi wsparcia najwyższej jakości zawsze były dla nas priorytetem, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z otrzymanej certyfikacji.

Ruckus Managed Service Provider

Dzięki statusowi MSP CC może swiadczyć klientom usługi polegające na zdalnym zarządzaniu oraz outsourcingu infrastruktury bezprzewodowej i przewodowej Ruckus.

Ruckus IoT Specialist

Z ogromną przyjemnością informujemy, że CC Otwarte Systemy Komputerowe uzyskała w 2020 status "Ruckus IoT Specialist". Oznacza to, że producent potwierdza nasze kompetencje i jednocześnie autoryzuje nas do sprzedaży, wdrażania i świadczenia usług związanych z rozwiązaniami IoT. Obejmuje to punkty dostępowe tego producenta posiadające zintegrowaną obsługę bezprzewodowych protokołów IoT, a także rozwiązań serwerowych takich jak Ruckus Iot Suite.


 

Więcej informacji o rozwiązaniach Wi-Fi

 

Podobne systemy w naszej ofercie

Ruckus Wireless oferuje zaawansowane bezprzewodowe systemy WLAN. Inni nasi partnerzy oferujący podobne rozwiązania to:

 

Kontakt handlowy

Telefon: (+48) 226466873; (+48) 2260603780

e-mail: sales  @ cc com pl