CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Ruckus Networks (Commscope)- sieci WiFi i przewodowe

Ruckus Wireless - Przełączniki ICX

Elastyczne, skalowalne i proste w zarządzaniu

Ruckus to nie tylko sieci bezprzewodowe - przejęta z firmy Brocade linia przełączników Ruckus ICX pozwala na szybkie i bezproblemowe zbudowanie wydajnej, skalowalnej i prostej w zarządzaniu sieci Ethernet pracującej w standardach od 1 Gbps do 40 Gbps. Nieblokująca architektura przełączników ICX charakteryzuje się niską latencją zapewniając wysoką przepustowość dla takich zastosowan jak np.: transmisja video, zunifikowana komunikacja, VDI i obsługa aplikacji mobilnych.

Rodzina ICX to rozwiązanie dla każdego, niezależnie od tego czy poszukujemy pojedynczego przełącznika, stosu przełacznikow, chcemy zbudować sieć dostępową w budynku, lub obejmującą kampus - Ruckus zapewni wymaganą wydajność, elastyczność i atrakcyjną cenę.

Wzrost bez ograniczeń

Przełączniki ICX mogą być łączone w stosy liczące do 12 urządzeń przy pomocy standardowych uplinkow miedzianych lub optycznych, odległość między przełacznikami w stosie może wynosić do 10 km. Architektura ICX zapewnia:

  • Automatyczną pre-konfigurację (auto-prowisioning) przełączników,
  • prostą rozbudowę stosów i wymianę indywidualnych przełączników w stosie,
  • możliwość przeprowadzenia upgrade-ów oprogramowania bez przerywania pracy stosu.

Prosta i niezawodna architektura sieci compusowych

Technologia Ruckus Campus Fabric pozwala na zbudowanie redundantnej i odpornej na awarie sieci campusowej charakteryzującej się:

  • Skonsolidowanym zarządzaniem jednorodnym dla wszystkich rodzin przełaczników,
  • funkcje przełączników klasy "core" dostepne są na wszystkich przełącznikach sieci campus,
  • możliwość zarządzania do 36-u przełaczników jako jednym logicznym elementem sieciowym.

Technologia przyszłości

Przełączniki Ruckus ICX juz dziś mogą służyć jako fundament sieci przyszłości: mogą pracować w trybie "hybrid-port", w którym tradycyjne protokoły współdzielą przełącznik z technologią OpenFlow, tak aby ewentualne przejście na technologię SDN odbyło się bez zakłóceń.

Rodzina ICX

ICX 7150 Ruckus ICX 7150 - Przełączniki typu "entry-level" przeznaczone do warstwy dostępowej, dostępne w wariantach 12, 24 i 48-portów z uplinkami 10GbE (do 8 na przełącznik!) oraz wariantem PoE. Przepustowość 304 Gbps.
ICX 7150-Z Ruckus ICX 7150-Z - Przełączniki 7150-Z formalnie należące do rodziny ICX 7150 zasługują na osobny opis - 48-o portowe, przeznaczone do warstwy dostępowej, sprzedawane w wariantach z 16 portami PoH (mocpOE do 90W / port) i 32 PoE+; posiadaja też 16 portów 1Gbps/2.5Gbps przystosowanych do obsługi najnowszej generacji AP Wi-Fi. Przepustowość 304 Gbps.
ICX 7250 Ruckus ICX 7250 - Przełączniki warstw L2 i L3 przystosowane do pracy w stosie, do 8 uplinków 10 GbE; przeznaczony do warstwy agregacji oraz zastosowań DC/campus. Przepustowość 256 Gbps.
ICX 7450 Ruckus ICX 7450 - Wysoko-wydajny przełącznik Top-of-Rack warstw L2 i L3 przeznaczony do warstw: dostępowej, agregacji oraz dystrybucji. Przystosowany do pracy w stosie, modularne uplinki 10 GbE i 40 GbE; zagregowana przepustowość 336 Gbps.
ICX 7750 Ruckus ICX 7750 - Wysoko-wydajny przełącznik 10/40 GbE L2 i L3 przeznaczony do sieci campus, warstwy agregacji oraz core. Przystosowany do pracy w stosie; zagregowana przepustowość 2,56 Tbps.

Więcej informacji o rozwiązaniach Wi-Fi

 

Podobne systemy w naszej ofercie

Ruckus Wireless oferuje zaawansowane bezprzewodowe systemy WLAN. Inni nasi partnerzy oferujący podobne rozwiązania to:

 

Kontakt handlowy

Telefon: (+48) 226466873; (+48) 2260603780

e-mail: sales  @ cc com pl