Witamy w CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Systemy sieciowe LAN, WAN i Wi-Fi. Bezpieczeństwo aplikacji i danych. Autoryzacja 2FA. Zabezpieczenia aplikacji i systemow danych w chmurze. Tworzenie oprogramowanie na zamówienie.
19.05.2019

 

Clavister

Clavister jest szwedzkim producentem kompleksowych systemów zabezpieczeń. Rozwiązania Clavister należą do grupy zintegrowanych systemów zarządzania zagrożeniami - Unified Threat Management (UTM). Chronią aplikacje i informacje przesyłane w sieciach komputerowych i w Internecie.

Unikalną cechą rozwiązań Clavister jest własny dedykowany system operacyjny o b. niskiej zajętości pamięci i małym zapotrzebowaniu na inne zasoby. Systemy Clavister są dostępne zarówno w postaci dedykowanychs sprzętowych systemów appliance, oprogramowania na platformę PC jak i środowisk wirtualnych. Wirtualizacja jest bardzo silną stroną producenta - dzięki minimalnemu zużyciu zasobów jedna zwirtualizowana platforma może obsłużyć nawet kilka tysięcy systemów bezpieczeństwa.

Firma Clavister została założona w 1997 r. Siedziba główna znajduje się w Sztokholmie. Poza Szwecją posiada biura w: Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Włoszech.